A Milli Takım MİLLİ TAKIMLAR TÜM HABERLER 

Zeynepgül Ene: “Türk Kadın Milli Takımı Mücadelecidir, Pes Etmez”

2019 Avrupa Şampiyonası Elemeleri B Grubu’nda yarın Beyaz Rusya ile mücadele edecek A Milli Kadın Basketbol Takımımızın Menajeri Zeynepgül Ene hiçbir rakipten çekinmediğini ifade etti.

Zeynepgül Ene, “Maç yaklaştıkça tüm ekip olarak heyecanımız artıyor. Yaşadığımız bu heyecan güzel bir heyecan; bizi motive eden yoğun bir duygudan bahsediyorum. Dün kızlarımızın Türkiye’den Beyaz Rusya’ya seyahat ettikten sonra yol yorgunluğu ile çıktıkları antrenmanın ne kadar verimli geçtiğini düşünecek olursak zaten galibiyete ne kadar odaklanmış olduklarını kolayca anlayabiliriz. Mücadeleye saatler kalırken aklımızdaki tek şey elimizden gelenin en iyisini yapmak ve ülkemize bu maçı kazanıp dönmek.”

“Rakibimiz Beyaz Rusya oyuncularından Türkiye’de forma giyen birçok isim var. Onlar da uzun süredir ilk defa tüm iyi oyuncularını toplayıp tam kadro sahaya çıkacaklar; kasımda gerçekleşen mücadelede bazı oyuncuları aralarında yoktu. Maçı ne kadar ciddiye aldıkları ortada… Neticede biz oyuncularını, oyun tarzlarını tanıyoruz ve sahaya koyacakları sisteme hâkimiz. Gerekli tüm analizler de teknik ekibimiz tarafından yapıldı. Beyaz Rusya karşısında çalıştıklarımızı, konuştuklarımızı sahaya yansıtacağımıza dair inancım tam.”

“Her şeyin ötesinde Türk Kadın Milli Takımının her zamanki kimliği olan mücadeleci, pes etmeyen, duruşu sergilediğimiz sürece ben hiçbir maçtan, hiçbir rakipten çekinmiyorum.” dedi.

Related posts

Leave a Comment

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.