Federasyon Kupası KUPALAR TKBL TÜM HABERLER 

TKBL Federasyon Kupası Tamamlandı

Antalya’da 25-30 Eylül tarihleri arasında düzenlenen TKBL Federasyon Kupası tamamlandı.

5 gün süren Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Federasyon Kupası’nda A Grubu, B Grubu ve C Grubu’nda alınan tüm sonuçlar şu şekilde:

25 Eylül Pazartesi
Antalya Atatürk Spor Salonu
A
13:00
Edirnespor Basketbol – Mersin BŞB. Gelişim
52 – 81
A
15:15
Yalova VİP – Kastamonu Basketbol
55 – 60
A
17:30
Fenerbahçe Gelişim – Urla Belediyesi
42 – 77
Antalya Spor Salonu
B
13:30
Tosyalı Toyo OGSK – İzmit Belediyespor
64 – 67
B
15:45
İstanbulgücü – Mersin Üniversitesi
52 – 64
B
18:00
Çankaya Üniversitesi – Mersin Basketbol
46 – 63
Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu
C
14:00
Kırçiçeği Bodrum Basket – Edremit BLD. Gürespor
58 – 52
C
16:15
Bayraklı Belediyesi – Elazığ İl Özel İdare
76 – 67
C
18:30
Bursa BŞB. – Orduspor
20 – 0
26 Eylül Salı
Antalya Atatürk Spor Salonu
A
13:00
Mersin BŞB. Gelişim – Yalova VİP
64 – 60
A
15:15
Kastamonu Basketbol – Fenerbahçe Gelişim
76 – 56
A
17:30
Urla Belediyesi   – Edirnespor Basketbol
51 – 46
Antalya Spor Salonu
B
13:30
İzmit Belediyespor – İstanbulgücü
47 – 54
B
15:45
Mersin Üniversitesi – Çankaya Üniversitesi
75 – 71
B
18:00
Mersin Basketbol – Tosyalı Toyo OGSK
63 – 74
Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu
C
14:00
Edremit BLD. Gürespor – Bayraklı Belediyesi
69 – 65
C
16:15
Elazığ İl Özel İdare – Bursa BŞB.
62 – 55
C
18:30
Orduspor – Kırçiçeği Bodrum Basketbol
51 – 65
27 Eylül Çarşamba
Antalya Atatürk Spor Salonu
A
13:00
Fenerbahçe Gelişim – Yalova VİP
66 – 62
A
15:15
Mersin BŞB. Gelişim – Urla Belediyesi
55 – 58
A
17:30
Edirnespor Basketbol – Kastamonu Basketbol
75 – 71
Antalya Spor Salonu
B
13:30
Çankaya Üniversitesi – İstanbulgücü
65 – 56
B
15:45
İzmit Belediyespor – Mersin Basketbol
71 – 66
B
18:00
Tosyalı Toyo OGSK – Mersin Üniversitesi
67 – 39
Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu
C
14:00
Bursa BŞB. – Bayraklı Belediyesi
66 – 71
C
16:15
Edremit BLD. Gürespor – Orduspor
71 – 52
C
18:30
Kırçiçeği Bodrum Basketbol – Elazığ İl Özel İdare
64 – 52
29 Eylül Cuma
Antalya Atatürk Spor Salonu
A
13:00
Kastamonu Basketbol – Mersin BŞB. Gelişim
65 – 42
A
15:15
Yalova VİP – Urla Belediyesi
75 – 85
A
17:30
Edirnespor Basketbol – Fenerbahçe Gelişim
61 – 68
Antalya Spor Salonu
B
13:30
Mersin Üniversitesi – İzmit Belediyespor
50 – 54
B
15:45
İstanbulgücü – Mersin Basketbol
55 – 60
B
18:00
Tosyalı Toyo OGSK – Çankaya Üniversitesi
79 – 67
Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu
C
14:00
Elazığ İl Özel İdare – Edremit BLD. Gürespor
53 – 76
C
16:15
Bayraklı Belediyesi – Orduspor
65 – 48
C
18:30
Kırçiçeği Bodrum Basketbol – Bursa BŞB.
66 – 56
30 Eylül Cumartesi
Antalya Atatürk Spor Salonu
A
13:00
Urla Belediyesi – Kastamonu Basketbol
56 – 57
A
15:15
Yalova VİP – Edirnespor Basketbol
73 – 75
A
17:30
Mersin BŞB. Gelişim – Fenerbahçe Gelişim
66 – 40
Antalya Spor Salonu
B
14:45
Mersin Basketbol – Mersin Üniversitesi
88 – 45
B
12:30
İstanbulgücü – Tosyalı Toyo OGSK
78 – 90
B
17:00
İzmit Belediyespor – Çankaya Üniversitesi
56 – 71
Akdeniz Üni. GAZİ MUSTAFA KEMAL Spor Salonu
C
14:00
Orduspor – Elazığ İl Özel İdare
59 – 69
C
16:15
Bayraklı Belediyesi – Kırçiçeği Bodrum Basketbol
49 – 80
C
18:30
Edremit BLD. Gürespor – Bursa BŞB.
70 – 63

Related posts

Leave a Comment

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.