Federasyon Kupası KUPALAR TKBL TÜM HABERLER 

TKBL Federasyon Kupası Basın Toplantısı Düzenlendi

Isparta’da organize edilen TKBL Federasyon Kupası finalinde İzmit Belediye ile Kırçiçeği Bodrum Basketbol arasında oynanacak karşılaşma öncesi basın toplantısı düzenlendi.

TKBL Federasyon Kupası finalinde mücadele edecek İzmit Belediye ve Kırçiçeği Bodrum Basketbol antrenörleri ile oyuncular ise şu değerlendirmede bulundular:

Mert Köprücü (İzmit Belediye Başantrenör)

“Burada olmaktan çok mutluyuz. Isparta şehri bizi çok güzel ağırladı. Çok zorlu bir lig oynuyoruz.  Hem lig hem de kupa finali var. Federasyon Kupası finalinde mücadele edecek iki takımı da tebrik ederim. Güzel bir karşılaşma olacak. İyi bir final maçı izletmek istiyoruz.”

Ebru Torun (İzmit Belediye Oyuncu)

“Bu turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ederim. Organizasyonun başından bu yana çok güzel maçlar izlettik. İkinci yılımızda final oynuyoruz. Kupayla evimize dönmek istiyoruz. Sakatlıksız, güzel bir maç diliyorum.”

Murat Alkaş (Kırçiçeği Bodrum Basketbol Başantrenör)

“Öncelikle bu organizasyonu düzenleyen herkese teşekkür ederim. En iyi 8 takım kupada mücadele etti. Biz de final kaldık. Çok iyi bir takımla karşılaşacağız. Çok zor bir maç olacak. İyi oyunculardan kurulu iyi bir takımla karşılaşacağız. Kazanmayı ve kupayı da almayı hedefliyoruz. Final maçında da aynı istek ve arzuyla mücadele etmek istiyoruz.”

Gülşah Çelebi (Kırçiçeği Bodrum Basketbol Oyuncu)

“Isparta’da bu organizasyonun düzenlenmesini sağlayan herkese teşekkür ederim. Her yıl çok güzel finaller oynanıyor. Birbirinden kaliteli 8 takım oynuyor. Finalde de çok güzel bir karşılaşma olacak. Rakibimiz İzmit Belediyesi’ne de başarılar dilerim.”

TKBL Federasyon Kupası’nın sahibini bulacağı final mücadelesi, 4 Şubat Pazar günü saat 16:30’da başlayacak ve TBF YouTube’dan da naklen yayınlanacak.

Related posts

Leave a Comment

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.