Kırçiçeği Bodrum Basketbol TKBL TRANSFER TÜM HABERLER 

Saynur Tozlu, Bodrum Basketbol’da

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Kırçiçeği Bodrum Basketbol, Saynur Tozlu ile anlaştı.

Kariyerinde TED Ankara Kolejliler, Botaş, Orduspor, Edirnespor, Güre Spor  ve son olarak Canik Belediye bulunan, Galatasaray altyapısından yetişen Saynur Tozlu’nun transferi hakkında bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Yiğit Özmen şunları söyledi:

“Bu sezon kadro olarak oldukça güçlü bir takım olduğumuzu gösterdiğimiz kanaatindeyim. Son transferimiz olan, uzun forvet pozisyonu için aldığımız Saynur Tozlu, oldukça başarılı bir sporcu. Ligde iyi olmamızın yanı sıra bu takımla daha uzun soluklu gidebilmek için böyle bir adım attık. 2016 sezonunda 31 dakika ortalama süreyle toplam 38 Maçta 7,6 sayı 11,3 Ribaunt ve 3,2 Asist ile oynayan oldukça başarılı bir sporcu olan Saynur Tozlu ile takımımız daha da güçlendi. Sezon başında kurduğumuz kadromuzla yolumuza devam ederken, Saynur’u da takımımıza katmamız, bizi bir adım daha ileri taşıyacak. Hedefimiz süper ligde Bodrum’u temsil etmek. Başta Bodrum Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kocadon olmak üzere, bize maddi, manevi güç katan herkese teşekkür ederim.”

Kırçiçeği Bodrum Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi kapsamında ondördüncü hafta mücadelesinde 22 Aralık’ta İzmir Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda Bayraklı Belediyesi ile karşılaşacak.

Related posts

Leave a Comment

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.