Ömer Cansever & Erol Özmandıracı Galatasaray’dan Ayrıldıklarını Açıkladı

Galatasaray‘da basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyeleri Erol Özmandıracı ve Ömer Cansever şubedeki görevlerini bıraktıklarını açıkladı.

Ömer Cansever ve Erol Özmandıracı’nın açıklamaları şu şekilde: “Geçtiğimiz 3 sezon boyunca, Sayın Başkanımız Mustafa Cengiz tarafından bize verilen Galatasaray Basketbol Şubesini yönetme görevini, üstümüze düşen maddi ve manevi sorumlulukları yerine getirerek yönettik. İmkanlar dahilinde elimizden geleni yaptığımıza inanıyoruz. Değişen şartlar, sağlık ve özel sebeplerden dolayı, basketbol şubesi yönetim görevimizi, Galatasaray Yönetim Kurulundaki diğer arkadaşlarımıza devrettiğimizi, değerli basketbol camiamıza bildirmek istiyoruz. Bu süreçte bize destek veren başta Başkanımız Mustafa Cengiz’e, teknik ekibimize, Galatasaray basketbol camiasına ve muhteşem taraftarımıza teşekkür ederiz.”

Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Galatasaray’da kaptan Işıl Alben ve Tilbe Şenyürek’in külüpten ayrılmalarının ardından gözler büyük tepki alan şube yöneticilerindeydi.

Leave a Comment