Milica Dabovic’e Kulüp Başkanından Ahlaksız Teklif

Sırp basketbolcu Milica Dabović’ten, gündeme bomba gibi düşen ahlaksız teklif açıklaması geldi.

Milica Dabović, bir basketbol kulübü başkanının onunla yatmak istediğini ve bu sebepten kulübe transfer edildiğini düşündüğünü açıkladı.

Milica Dabović, Sırp medyasına verdiği röportajda; “Bana bir gece için büyük para teklif ettiler. Şimdi miktarın ne kadar olduğu önemli değil, ama yazdığım kitapta her şeyi açıkça anlatmayı planlıyorum. Bu olay Türkiye’de oynadığımda başıma geldi. Hatta kulüp başkanı benimle yatmak istedi için bir Yunan kulübü, bana teklif getirdi.”

Açıklamalarına devam eden yıldız oyuncu; “Bu olay gerçekleşmeyince para ödemeden beni kovdular. Ayda 20.000 avro kazanmak için değil 1 dinar için bile bacaklarımı açmadığıma mutluyum. Hayatta her zaman bir seçenek vardır. Başım dik yürümekten daha büyük bir zevk yok. Yanağımın temiz olduğunu ve huzur içinde uyuyabileceğimi biliyorum. Kimseyi yargılamıyorum çünkü neden yargılayacağım, herkesin kendi istediğini seçmeye hakkı var. Asla kendimi bir meta gibi hissetmedim çünkü kimsenin beni satın almasına asla izin vermedim!” dedi.

Oyuncunun hangi kulüplerden bahsettiğini özel olarak söylemese bile konuştuğu ülkeler ve yıllar göz önüne alındığında, bu kulubün Beşiktaş’tan (2008-2009) sonra 2009’da gittiği “Paleo Faliro-Grecceo” kulübü olduğunu düşündüğünü yazan Sırp medyası; Milica Dabovic’in Beşiktaş’ta oynarken FHM dergisi için çıplak poz verdiğini ve bu olaydan sonra kulüp tarafından sözleşmesinin feshedildiğini de haberine ekledi.

Haber Kaynağı: https://www.nezavisne.com/magazin/jet-set/Milica-Dabovic-Doveli-me-u-klub-jer-predsednik-hteo-da-spava-sa-mnom/608205?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=twitter&utm_source=socialnetwork

Leave a Comment