KULLANIM KOŞULLARI

KULLANIM KOŞULLARI VE GİZLİLİK HAKLARI

A) Genel Olarak

Bu site, WorldWideHoop’a ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği malzemeler tamamen ya da kısmen, WorldWideHoop ve başka kaynaklardan sağlanmaktadır ve bu malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize malzeme indirebilirsiniz.

İlgili yayın organlarından alınan malzemelerinin kullanımı konusunda özel kısıtlamalar:

WorldWideHoop’un anlaşmalı olduğu yayın organına ait yazı, fotoğraf, grafik, ses ve video malzemeleri, herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, basılmak ya da yayımlanmak üzere yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz.

WorldWideHoop’un anlaşmalı olduğu yayın organına ait bu malzemeler ya da onların kısımları, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları haricinde bir bilgisayarda saklanamaz. WorldWideHoop’un anlaşmalı olduğu yayın organı, bu tür kaynaklardan doğabilecek gecikmelerden, hatalardan, yanlışlardan ve eksiklerden ya da bu malzemelerin hepsinin ya da bir kısmının iletiminde ya da tesliminde doğabilecek benzeri sorunlardan ve tüm bunlardan kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu değildir.

B) Telif

Kullanıcılar, bu sitedeki bilgileri ticari amaçla kullanamazlar ancak kişisel faydalanmaları için kullanabilirler. worldwidehoop.com‘un önceden yazılı onayı olmadan, haber içeriğinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Yazı basılı bir mecrada kullanılıyorsa, metinde kullanılan yazı boyutunda görülebilir bir şekilde site adresinin yazılması zorunludur.

Yazı internette kullanılıyorsa, ilgili sayfaya, aşağıdaki örneklerde gösterildiği gibi, en az sitede kullanılan normal yazı boyutunda, tıklanabilir bir bağlantı vermek zorunludur.

Örnek Bağlantı Şekli 1:  Bu yazı www.worldwidehoop.com sitesinden alınmıştır. (http://www.worldwidehoop.com/örnek-baglantı)

Örnek Bağlantı Şekli 2: Kaynak: http://www.worldwidehoop.com/ornek-baglantı

Eğer bu şartları ihlal ederseniz her türlü hukuki yollara başvurma hakkımı kullanabiliriz. Bu yasal uyarıyı anlayamayacak düzeyde Türkçe bilmeyen kullanıcıların bu durumları, kurallara uymamak için geçerli bir bahane sayılmayacaktır.

C) Erişim

Bize elektronik posta ile worldwidehoop@gmail.com üzerinden erişebilirsiniz.

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.