AVRUPA Bilyoner.com KBL Euroleague Women LİGLER Rusya TÜM HABERLER 

Fenerbahçe, Avrupa’da Sezonu Nadezhda ile Açıyor

Bilyoner.com KBL’ye OGM Ormanspor galibiyetle başlayan Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, Euroleague Women’da sezonun ilk hafta maçında Rus temsilcisi Nadezhda’yı konuk ediyor.

11 Ekim Çarşamba günü Metro Enerji Salonu’nda oynanacak maç saat 20.00’de başlayacak ve FB TV’den canlı olarak ekranlara gelecek.

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, Avrupa macerasındaki ilk maçına çıkıyor. B Grubu’nda UMMC Ekaterinburg ve Nadezhda (Rusya), BLMA (Fransa), CB Avenida (İspanya), Famila Schio (İtalya), Wisła Can-Pack (Polonya) ve ülkemizden Yakın Doğu Üniversitesi ile mücadele edecek olan Fenerbahçe, gruptaki ilk müsabakasında Nadezhda’yı konuk ediyor.

Kadrosunu Kelsey Plum, Kia Vaughn, Aerial Powers, Ana Dabovic ve Tilbe Şenyürek gibi isimlerle güçlendiren sarı-lacivertliler, mücadele edeceği üç kulvarda da başarı hedefliyor.

Nadezhda maçının hazırlıklarını Başantrenör Fırat Okul idaresindeki yaptığı antrenmanla tamamlayan Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nda hedef, taraftar desteğini de yanına alarak Avrupa’da sezona galibiyetle başlamak.

Related posts

Leave a Comment

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.