A Milli Takım MİLLİ TAKIMLAR TÜM HABERLER 

Ekrem Memnun: “Harika Bir Disiplinle Mücadele Ettik”

A Milli Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Ekrem Memnun, 2019 Avrupa Şampiyonası Elemeleri B Grubu’nda deplasmanda 64-54 kazandıkları Belarus maçının kendileri için çok kıymetli olduğunu söyledi.

Sezon içinde milli maç oynamanın zorluğuna değinen tecrübeli başantrenör, “Tüm oyuncularımız, üst seviyelerde mücadele veren, kulüplerinde büyük sorumlulukları olan sporcular. Milli takım için toplanıp 4-5 gün gibi çok kısa bir süre içinde takım haline gelmek hiç de kolay bir iş değil. Ben tüm oyuncularıma teşekkür ediyor ve onları tek tek tebrik ediyorum. Fedakarlıklarını, tam konsantrasyon ile maça hazırlanıp sahada tüm güçleri ile mücadele etmelerini takdir ediyorum.” diye konuştu.

Ekrem Memnun, Belarus’un iyi bir takım olduğuna değinerek, “Galibiyet aldığımız için çok mutluyum. Çok iyi bir takıma karşı oynadık. Harika bir disiplinle mücadele ettik ve maçın her anında tam takım olarak oyunun içinde kaldık. Mükemmel bir takım oyunu ile elde ettiğimiz bu deplasman galibiyeti bizim için çok kıymetli. Neticede henüz hiçbir şey bitmiş değil. Önce Avrupa Şampiyonası’na gitmeye hak kazanmak, sonra da olimpiyatlara katılmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Related posts

Leave a Comment

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.