Kırçiçeği Bodrum Basketbol TKBL TÜM HABERLER 

Bodrum Basket‏bol’dan Yılın Son Ziyareti

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde Bodrum’u başarıyla temsil eden Kırçiçeği Bodrum Basketbol Takımı, Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar’ı ziyaret etti. 

Ligin devre arasının tamamlanmasına üç maç kaldığını belirten Kulüp Başkanı Yiğit Özmen, ligin büyük bir bölümünü ‘namağlup’ unvanıyla geçiren takımın Mersin deplasmanına hazırlandığını söyledi. Özmen, “Cumartesi günü oynadığımız Yalova maçı bizim için çok önemmliydi. Önümüzde Mersin deplasmanımız var. O da önemli bir maç. Daha sonra lig bitiyor. İkinci yarı başlayacak. Kırçiçeği Basketbol olarak serüvenimiz devam edecek” diye konuştu.

Ligin 5 Mayıs’ta biteceğini ve playoff karşılaşmalarının da Mayıs sonuna kadar devam edeceğini belirten Özmen, Kırçiçeklerine yeni transfer olan Saynur Tozlu ile biraz daha güçlendiklerini kaydederek “11 kişiydik. Saynur ile birlikte 12 kişi olduk. Transferlerimiz kısa zamanda takıma adapte oldular. Bu da bizim için çok büyük bir avantajdı” dedi. Özmen, bu süreçte Kırçiçeği Basketbol Takımı’na verdiği destekten dolayı Çağdaş Holding’e teşekkür ettiklerini de ifade etti.

Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar da Bodrum’da spora ve sporculara destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ve kazanılan her başarıya tanıklık etmekten gurur duyduklarının söyledi. Çağlar, “Bodrum, başarılı sporcularıyla göz dolduruyor. Belediye Başkanımız Mehmet Kocadon da Kırçiçeği Basketbol Takımımızın başarılı gidişatından çok memnun olduğunu ifade etti. Bu yıl basketbol sahalarında Bodrum’u başarıyla temsil etmekten mutluyuz. Takımımızı takdirle izliyoruz” diye konuştu.

Related posts

Leave a Comment

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.